e-Zpravodaj č. 12/2020

Dvanácté číslo e-Zpravodaje v roce 2020 - obsah v bodech:​

• Dosaženo předběžné dohody o růstu platů ve školství - Ministr školství Robert Plaga se dohodl se zástupci školských odborů a zaměstnavateli na růstu platů učitelů pro příští rok o devět procent. Ministr a předseda školských odborů František Dobšík to řekli novinářům po jednání školské tripartity.
  • Školní rok začíná ve výjimečné době - Výrazně změněné podmínky výuky čekají v novém školním roce na učitele, žáky, rodiče i všechny pracovníky škol. Názory školských odborů na tuto situaci přiblížil František Dobšík, předseda Českomoravského odborového svazu pracovníků školství, v rozhovoru pro Týdeník ŠKOLSTVÍ.
  • ETUCE vyjadřuje solidaritu kolegům v Bělorusku.

Detailní informace naleznete v níže připojeném e-Zpravodaji číslo 12/2020 v dokumentu pdf.

Kategorie:
E-Zpravodaj