e-Zpravodaj č. 3/2021

Třetí číslo e-Zpravodaje v roce 2021 - obsah v bodech:​

• Školy versus covid: Ve chvíli, kdy už panoval celospolečenský konsenzus na nutnosti postupně začít otevírat školy, došlo k extrémnímu zhoršení covidové pandemie. Jak dál?
  • Odbory podporují bezpečnou výukuJaké hlavní body by podle odborů měly být splněny pro bezpečný návrat učitelů a žáků do škol.
  • Best in Design bude pokračovatMezinárodní soutěž Best in Design (v rámci Zlin Design Weeku ) už 11 let podporuje mladé designéry, a to i v době kultuře nepřející. Čtěte v Týdeníku ŠKOLSTVÍ číslo 8/21.
  • Očkování pedagogických i nepedagogických pracovníků škol zahájeno: Podmínky, termíny, další důležité informace...

Detailní informace naleznete v níže připojeném e-Zpravodaji číslo 3/2021 v dokumentu pdf.

Kategorie:
E-Zpravodaj