Vedení svazu navštívilo odboráře v Mladé Boleslavi

Další setkání budou následovat

"Jsme velmi rádi, že jsme mohli navštívit a vidět odborovou organizaci, která dokázala vybudovat a vyjednat  unikátní systém péče o své členy. Jejich moto: "VÍME, CO CHCEME A POTŘEBUJEME VĚDĚT, CO CHCETE VY“ je inspirativní pro všechny odborové předáky," uvedl František Dobšík, předseda ČMOS školství. Odbory jsou založené na vzájemné solidaritě, důvěře  a vlivu, jedině tak, mohou dostát svému poslání. Nyní je velmi aktuální připomínat si  tuto pravdu. I o tom hovořili na společném  setkání představitelé školských odborů František Dobšík a Markéta Seidlová s předsedou ODBORŮ KOVO MB VE ŠKODĚ AUTO a.s. Jaroslavem Povšíkem a Radou předsedů. Těšíme se na vzájemnou spolupráci a návštěvu Vzdělávacího centra a Středního odborného učiliště při ŠKODĚ AUTO.