Být členem ČMOS pracovníků školství se vyplatí!

V loňském roce se podařilo ČMOS pracovníků školství uzavřít exkluzívní smlouvu s pojišťovnou D.A.S., která členům poskytuje opravdu velmi výhodný benefit ve formě právního servisu.

Kromě bezplatné právní pomoci včetně zastoupení před soudem v pracovněprávních sporech mají členové k dispozici i právní poradenství pro běžný občanský život.

Nyní pojišťovna D.A.S. nabízí odborářům ve školství další benefit – pojištění právní ochrany pro soukromé účely se slevou 30 %.

„Pojištění právního poradenství je zahrnuto v základní smlouvě odborového svazu s pojišťovnou a již jej využily desítky členů. Zkušenost však v mnoha případech ukázala, že pouhá rada nestačí. Evidujeme příběhy klientů, jež se pokusili prosadit svá práva se získanou radou, ale protistrana nereagovala a došlo k soudním jednáním. Ta představují pro klienty další vydání za advokáty, soudní řízení, znalecké posudky a další.

Nový benefit přináší pro členy ČMOS PŠ možnost sjednat si pojištění krytí právních nákladů, nonstop poradenství i ochranu, a to s výraznou slevou 30 % na individuální produkty pojišťovny D.A.S. i na    kombinované balíčky komplexní právní ochrany.

Domnívám se, že jde o velmi zajímavou nabídku. Doporučuji, aby s ní odborové organizace seznámily všechny své členy. Za výhodnou cenu si mohou   členové vybrat pojištění právní ochrany podle potřeby krytí v jednotlivých životních situacích,“ upozorňuje Mgr. Petr Pečenka, předseda RV profesní sekce   vedoucích pracovníků.

„Nová dohoda mezi pojišťovnou D.A.S. a ČMOS PŠ směřuje k tomu, abyste mohli uzavřít výhodnou individuální smlouvu na pojištění právní ochrany například řidiče, právní ochranu bydlení či právní ochranu    soukromí vztahující se například na reklamace zboží a služeb, spory s cestovními kancelářemi a další,“ doplňuje Helena Boučková z D.A.S., kterou mohou zájemci z řad odborářů kontaktovat.

Nabídku společnosti D. A. S. včetně kontaktů naleznete níže.