Být členem ČMOS pracovníků školství se vyplatí!

V loňském roce se podařilo ČMOS pracovníků školství uzavřít exkluzívní smlouvu s pojišťovnou D.A.S., která členům poskytuje opravdu velmi výhodný benefit ve formě právního servisu.

Náš cíl: Spokojení učitelé i děti

Poděkování při příležitosti Světového dne učitelů

Letošní Světový den učitelů slavíme ve složité „koronavirové době“, která komplikuje práci i život celé společnosti a pedagogům zvláště. Jménem  svazu chci při příležitosti tohoto svátku poděkovat vám všem za to, jak všechno zvládáte a jak se umíte ve své profesi i v životě vyrovnávat  se složitou, stále se měnící situací.

Připomínková řízení sociální dialog nenahradí - dopis ministrovi

Vedení školských odborů zaslalo ministru školství Robertu Plagovi, ve kterém ho upozorňují na nedostatek  komunikace sociálních partnerů.

Rozšiřujeme služby pro členy svazu - právní poradenství i v běžném občanském životě

ČMOS PŠ pro své členy sjednal ve spolupráci s pojišťovnou D.A.S. od 1. 10. 2020 benefit právní poradenství i v běžném občanském životě - "Pojištění pracovně právní ochrany zaměstnance a pojištění právního poradenství pro soukromé osoby"

Regionální školství v podmínkách nouzového stavu

Webinář Sdružení místních samospráv pro zájemce o školství dneška

Sdružení místních samospráv připravilo několik webových seminářů, tzv. webinářů. Jsou zdarma a připojit se k nim můžete v daném čase z vašeho počítače či mobilu (bez instalace dalšího software). Diskusi si  lze poslechnout i zpětně, avšak výhodou živého vysílání je to, že můžete klást hostům písemné dotazy.

Stránky