Aktuální situaci ve školství řešili na třídenním semináři v Pardubickém kraji

Předsedové základních odborových organizací, členové oblastních i krajských rad. Ti všichni se setkali na třídenním vzdělávacím semináři, který v rozmezí 2. – 4. listopadu hostil Sporthotel Tichá Orlice v Ústí nad Orlicí.

Olomouc - seminář pro předsedy ZOOS

Pokračování výjezdních seminářů pro předsedy základních organizací odborového svazu tentokrát pro regiony Olomoucký, Pardubický a Moravskoslezský kraj.

Odbory v regionech

V propagačních stanech ČMKOS bylo poskytováno bezplatné právní poradenství, podávány informace o činnosti odborů, sociálním dialogu, kolektivním vyjednávání či postupu, jak založit odbory.

Nabídka letní rekreace pro členy ČMOS PŠ na Seči

Rekreační zařízení ZO ČMOS PŠ zaměstnanců školství Chrudimska se nachází na Ústupkách v blízkosti Sečské přehrady (cca 100 m), která je vhodná ke koupání, provozování vodních sportů, rybolovu apod.

Vzdělávací seminář

Krajská rada odborového svazu pracovníků školství Pardubického kraje připravila pro předsedy základních organizací i individuální členy vzdělávací seminář, který se uskutečnil ve dnech 5. – 7. listopadu ve Sporthotelu Tichá Orlice v Ústí nad Orlicí.