Rozšiřujeme služby pro členy svazu - právní poradenství i v běžném občanském životě

ČMOS PŠ pro své členy sjednal ve spolupráci s pojišťovnou D.A.S. od 1. 10. 2020 benefit právní poradenství i v běžném občanském životě - "Pojištění pracovně právní ochrany zaměstnance a pojištění právního poradenství pro soukromé osoby"

Právní ochrana zaměstnance by nečlena stála dle ceníku D.A.S. 175 Kč na měsíc, tedy 2100Kč na rok. Právní ochrana soukromí by nečlena  přišla měsíčně na 200 Kč, ročně tedy 2400 Kč. Celkem by nečlen hradil, pokud by sjednal za svoji osobu soukromě pojištění na oba typy 4500 Kč za jeden kalendářní rok. Naši platící členové mají garantováno pojištění v rozsahu uvedeném v informačním letáku, díky tomu že jsou členové školských odborů.

Pojištění pracovně právní ochrany zaměstnance řeší problémy související se zaměstnáním.

Právní poradenství pro soukromé osoby je určeno i   partnerům, případně dalším osobám žijícím ve společné domácnosti se členem odborového svazu, pokud nejsou výdělečně činné.

Služba telefonického právního poradenství je k dispozici 24 hodin denně včetně sobot a nedělí. Podrobnější informace a jakým způsobem můžete využít benefit je uvedeno v informačním letáku, který naleznete níže ve formátu pdf.

D.A.S. vznikla v Německu v roce 1928. Od roku 1995 poskytuje široký právní servis v mnoha oblastech života i v České republice a je jediná specializovaná pojišťovna svého druhu na českém trhu. Její zkušenosti v evropském i českém právním prostředí jsou zárukou nejvyšší kvality poskytovaných služeb. Práva klientů hájí nejen na cestách, ale i v soukromí, zaměstnání a podnikání. Právní servis zajišťuje prostřednictvím desítek vlastních právníků, kteří jsou specializovaní nejen v tuzemském, ale i zahraničním právu, a dále prostřednictvím desítek renomovaných advokátních kanceláří po celé ČR a dalších desítek zahraničních advokátních kanceláří.