Soutěž o titul „Zlaté české ručičky 2017“ pro žáky středních škol

Českomoravská konfederace odborových svazů vyhlašuje druhý ročník soutěže pro žáky středních škol o titul „Zlaté české ručičky 2017“ s podtitulem „Vyrob hračku a udělej radost dětem v dětských domovech“.

Soutěž probíhá pod záštitou Ministerstva školství, mládeže a tělovýchovy a jejími partnery jsou Federace dětských domovů a Techmania Science center.

Základní údaje o soutěži:

• vyhlášení soutěže: listopadu 2016
  • soutěžit mohou jednotlivci a nově také kolektivy
  • jednotlivci soutěží v tématech „hlavolam nebo stavebnice“ a „pevná hračka“ a věkových kategoriích do 16 a od 17 let, kolektivní práce tvoří jednu soutěžní kategorii
  • hračky je možné zasílat do: března 2017
  • vyhodnocení nejlepších hraček porotou: do 14. dubna 2017
  • hlasování veřejnosti na facebooku: 3. – 14. dubna 2017
  • výstava hraček v Techmanii – Plzeň: květen 2017
  • květen – červen: předání cen výhercům a hraček dětem v dětských domovech
  • pravidla soutěže a přihlášku do soutěže najdete na: cmkos.cz

Proč se do soutěže zapojit? Důvodů může být celá řada, ale především: ukažte, že žáci středních škol mají šikovné ruce. Nejlepší autoři se mohou těšit na hodnotné ceny. Každý, kdo se zapojí do naší soutěže, pomůže vykouzlit podobné výrazy na tvářích dětí z dětských domovů:

Přílohy: