EXOD 2023 - exkurzní základny a zájezdy (Slovensko)

Akce EXOD na Slovensku - Organizují je organizační jednotky slovenských školských odborů (Odborový zväz pracovníkov školstva a vedy na Slovensku). Jsou určeny členům odborových svazů pracovníků školství (na Slovensku a v Čechách) a jejich rodinným příslušníkům, pedagogickým pracovníkům všech stupňů a typů škol v činné službě i ostatním pracovníkům školství.

Na doplnění kapacity akce lze přijmout přihlášku také od dalších zájemců z řad nečlenů ČMOS pracovníků školství. Základny EXOD přinášejí pestrou náplň, která má především charakter rekreační. Na základnách pro rodiny s dětmi je zajištěn kvalitní program pro dětské účastníky.

SEZNAM ZÁKLADEN EXOD 2023 na Slovensku, detailní podmínky a přihlášku naleznete níže v připojených dokumentech.