e-Zpravodaj č. 11/2020

Jedenácté číslo e-Zpravodaje v roce 2020 - obsah v bodech:​

• Odbory chtějí jednání s ministrem - V pořadu České televize Události komentáře předseda školských odborů František Dobšík diskutoval o nadcházejícím startu nového školního roku. Mluvilo se o chystaném manuálu pro obnovení provozu škol po prázdninách.
  • Jak bude v září vypadat výuka na školách - Místopředsedkyně školských odborů Markéta Seidlová poskytla ČT 24 rozhovor na téma zahájení nového školního roku.
  • Prohlášení ETUCE o cestě k obnově po krizi COVID-19 - Výbor Evropské odborové konfederace pro vzdělávání přijal prohlášení a výzvu evropským vládám, obsahující požadavky na obnovu a rozvoj vzdělávání, zasaženého koronavirovou krizí.
  • Požádali jsme o svolání tripartity​ - Vedení školských odborů požádalo ministra školství o svolání školské tripartity ještě do zahájení školního roku 2020/2021. Svolání tripartitního týmu v tomto termínu podporují i zaměstnavatelé - CZESHA, Svaz průmyslu a dopravy.

Detailní informace naleznete v níže připojeném e-Zpravodaji číslo 11/2020 v dokumentu pdf.

Kategorie:
E-Zpravodaj