e-Zpravodaj č. 2/2021

Druhé číslo e-Zpravodaje v roce 2021 - obsah v bodech:​

•  Děti, rodiče i učitelé čekají na otevření škol: O aktuální situaci k bezpečnému otevírání škol hovoříme s předsedou svazu F. Dobšíkem.
  •  Ombudsman Stanislav Křeček se zabýval stížností školských odborů: Proč se svaz obrátil přímo na veřejného ochránce práv občanů.
  •  Už jsou tady zase „odborníci“ na školství: Žáci se do škol nevracejí, přijímací zkoušky se blíží, maturity za dveřmi… a "odborníci" ze školství
    jsou po roce pomalu zpět. Čtěte v Týdeníku ŠKOLSTVÍ číslo 6/21.
  • Šetření OECD: Organizace OECD oficiálně publikovala zprávu „Motivovaní studenti se skvělými studijními výsledky? Co mohou školy a učitelé udělat?“ která vznikla v rámci projektu TALIS/PISA.

​       Detailní informace naleznete v níže připojeném e-Zpravodaji číslo 2/2021 v dokumentu pdf.

Kategorie:
E-Zpravodaj