e-Zpravodaj č. 9/2020

Deváté číslo e-Zpravodaje v roce 2020 - obsah v bodech:

• Učitelům patří úcta a poděkování - V předchozím období byly sice školy zavřené, ale učitelé i nepedagogové měli práce mnohem více. Stejně tak nezahálely ani školské odbory. O tom, co se jim letos povedlo, informuje místopředsedkyně školských odborů Markéta Seidlová.
  • Vyjádřete se k plánům Ministerstva školství - Ministerstvo školství, mládeže a tělovýchovy ČR (MŠMT) dalo k veřejnému připomínkování materiál „Strategie vzdělávací politiky ČR do roku 2030+“.
  • Jedna velká etapa v životě končí - Školní psycholožka s vámi probere všechny vaše problémy a odpoví na vaše otázky. (Vyšlo v Týdeníku ŠKOLSTVÍ.)
  • Inkluze ve vzdělávání: Všichni znamená všichni - Skupina GEM1 která pracuje v rámci UNESCO, vydala zprávu za rok 2020. Zpráva se podrobně věnuje problematice inkluze.

Detailní informace naleznete v níže připojeném e-Zpravodaji číslo 9/2020 v dokumentu pdf.

Kategorie:
E-Zpravodaj